Слава Збройним Силам України!

Дата: 06.12.2022 14:40

День Збройних сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці. Сьогодні на долю військовослужбовців Збройних сил України – нащадків славних українських вояків – випало важке випробування війною. Й наші воїни щодня гідно складають цей іспит на мужність і любов до України. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вони загинули за те, щоб ми мали змогу жити вільними людьми. Висловлюємо вдячність та шану матерям і батькам, які виховали у своїх синів та дочок надзвичайно сильне відчуття патріотизму та безмежної відданості Батьківщині. Бажаємо нашим військовослужбовцям віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – Героїв, які завжди повертаються додому!

Слава Україні!

Слава Збройним силам України!