Слава всім, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни! Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!

Дата: 28.10.2022 11:51

Щороку, 28 жовтня, ми відзначаємо звільнення України від фашистських окупантів та віддаємо шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни.

Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав піднімати Україну з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала та страшна війна, яка тривала довгих 22 місяці. І саме переможна битва за Україну стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини і її союзників.

Ця жахлива сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу.

Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист України, її свободи та територіальної цілісності від посягань сусідньої держави.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших героїв і твердо віримо у нашу перемогу.

Слава нашому народу, який увійде в історію!

Слава Україні!