Дякуємо нашим захисникам і захисницям!

Дата: 14.10.2022 09:02

14 жовтня - День захисників та захисниць України, українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та 80-річчя з часу створення Української повстанської армії. Висловлюємо слова вдячності людям, які уособлюють силу духу та незламність волі - у наших серцях живе почуття гордості до наших героїв, які виборюють мир. Ми схиляємо голови перед мужністю українських захисників та захисниць, що перебувають нині на передовій захисту нашої держави та безсмертним подвигом тих, хто, виборюючи нашу свободу, заплатив найдорожчу ціну – власне життя.

Нехай веде нас до перемоги незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Нехай над нашою Україною буде мирним небо, а в кожній родині панують злагода та благополуччя.