ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕЛЕНДЖ «УКРАЇНСЬКІ СВІТОЧІ. МИКОЛА ЛЕОНТОВИЧ»

Дата: 04.10.2022 10:13

до 145-ї річниці від Дня народження  визначного діяча музичної культури України та світу

#Микола_Леонтович

МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧА

Спільний захід Будинку дитячої творчості Шевченківського району м. Києва та

ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі»

Будинок дитячої творчості Шевченківського району м. Києва в  рамках культурно-просвітницького проєкту «Душі відроджені джерела» розпочинає Всеукраїнський челендж «Українські світочі. Микола Леонтович», присвячений   145-й річниці від Дня народження Миколи Леонтовича.

ЧЕЛЕНДЖ  триватиме з 30 вересня до 31 грудня 2022року.

Мета ЧЕЛЕНДЖУ:

популяризація життя й творчості видатних діячів культури та мистецтва України, формування  національного самоствердження,  любові  до рідної землі, мови, народних традицій, звичаїв, культури, родини, народу, держави.

Учасники  ЧЕЛЕНДЖУ готують:

відео, аудіозаписи, вірші, мелодекламацію, інструментальні твори, малюнки, вироби декоративно-ужиткового мистецтва, вокальні, хореографічні номери, в яких висвітлюються сторінки життя та творчості славетного українця – Миколи Леонтовича.

Тривалість відеоматеріалів для  участі у ЧЕЛЕНДЖІ до 3 хвилин.

Учасниками ЧЕЛЕНДЖУ можуть бути:

вихованці  закладів позашкільної освіти, здобувачі освіти навчальних закладів різних рівнів,   культурно-просвітницьких закладів та установ, діячі культури та мистецтва, педагоги, батьки, професіонали та аматори мистецтва м. Києва, регіонів України та інших держав.

Долучитися до відеочеленджу можна на сторінці БДТ (у мережі ФБ) за хештегами              #Українські_світочі_Микола_Леонтович_БДТ

#Микола_Леонтович.

УВАГА!

В листопаді та грудні 2022 року будуть проведені дві онлайн-конференції в рамках навчально-методичного проєкту «Workshop  від колег». Всі бажаючі можуть долучитися до участі у онлайн-конференціях.

За довідками звертатися до модератора проєкту  методиста БДТ

Янушкевич Ольги Миколаївни за телефонами: 067 895 22 75; 093 389 41 84