Засоби зберігання зерна

Дата: 03.10.2022 14:03

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тон. Проект реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderоо Foundation.

Загалом ФАО та Мінагрополітики розповсюдять ЗО 000 поліетиленових зернових рукавів. Засоби зберігання зерна зможуть отримати агр о виробники: юридичні особи та фізичні особи-під приємні (ФОП), які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих.

Кількість рукавів, яку отримає аграрій, буди розрахована відповідно до кількості отриманих заяв та пропорційно до плоті оброблюваних земель.

Подання заяв на участь у програмі здійснюється за допомогою Державного аграрного реєстру. Завдяки цьому аграрію не треба надсилати копії заяв або відвозити їх. а потім перевіряти правильність їх заповнення. Достатньо не виходячи з дому зайти в свій особистий електронний кабінет, обрати серед доступних програм підтримку „отримання гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді тимчасових засобів зберігання сільськогосподарської продукції (рукавів)1' та заповнити відповідну електронну форму.

Основні вимоги до учасників програми:

площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га;

використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції;

розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях

України;

самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області.

До участі у програмі заохочуються зокрема малі та середні агровиробники.

Прийом заявок триватиме до 9 жовтня. Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок, учасники програми отримають підтвердження про надання допомоги через ДАР. а також будуть повідомлені про адресу складу для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства.

Якщо у вас виникли додаткові запитання чи відгуки, зв’яжіться зі спеціалістами через контакти гарячої лінії:

Продовольча та сільськогосподарська організація ООІІ (ФАО) з питань участі у програмі підтримки:

+38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Fееdback@fao.org

з технічних питань щодо реєстрації через систему ДАР:

+38 044 339 92.15; support@dar.gov.ua