Шановні бібліотекарі Матусівської територіальної громади!

Дата: 30.09.2022 08:56

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Цьогоріч День бібліотек ми відзначаємо в умовах воєнного стану. Уся країна об’єдналася для боротьби з рашизмом, а бібліотеки для своїх спільнот, громад та новоприбулих стали і точкою опори, і місцем сили, і простором для спільнодії. Для потреб Армії бібліотекарі плетуть маскувальні сітки, заготовляють для військових продукти, організовують благодійний збір коштів, продуктів харчування та ліків.

Бажаємо вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях! Міцного всім вам здоров'я, родинного затишку, вдячних читачів,  нових творчих здобутків у вашій благородній справі та,  найголовніше – нашої перемоги!