В проєкті Держбюджету на 2023 рік враховано пропозиції Асоціації міст України

Дата: 21.09.2022 15:37

В проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік», затвердженому Кабінетом Міністрів України, враховано такі пропозиції Асоціації міст України:

ПДФО до бюджетів територіальних громад в обсязі 64%

Таким чином продовжено на наступний рік ініційоване Асоціацією міст України при підписанні Меморандуму до опалювального сезону 2021/22 збільшення частки податку, що зараховується до бюджетів місцевого самоврядування.

ПДФО з грошового забезпечення військовослужбовців буде й надалі зараховуватися до місцевих бюджетів

Асоціація міст України відстояла ці відрахування під час бюджетних консультацій, які проводило Міністерство фінансів України. Орієнтовно 54,4 млрд  грн будуть спрямовані до місцевих бюджетів саме завдяки зусиллям Асоціації міст України.