Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 12.09.2022 12:24

Сьогодні 60-річний ювілей завітав до Валентин Андрійовича Жури, завідуючого Матусівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини. Професію медичного працівника обирають за покликом душі, тільки людина з великим серцем здатна присвятити своє життя медицині, віддати всі свої знання та всі свої сили благородній справі – збереженню здоров’я та спасінню життя інших. Дякуємо Вам, шановний Валентине Андрійовичу, за  щоденну наполегливу працю в системі охорони здоров’я,  високий  професіоналізм, відданість справі, відповідальність та цілеспрямованість. В  день Вашого ювілею вся Матусівська громада бажає Вам: нехай у Вашому житті буде більше радісних історій і щасливих спогадів, завжди підтримують близькі люди і ніколи не підводить здоров’я.  Довгого та щасливого життя під мирним та безхмарним небом!