Дата: 01.09.2022 18:29

Сьогодні важливе свято для нашого підростаючого покоління, їх батьків та вчителів.

Цей навчальний рік хтось розпочне з дистанційного навчання, хтось буде ходити до школи, а хтось тимчасово навчається закордоном, але головне, що кожен отримує освіту.

Так, це 1-ше вересня відрізняється від всіх попередніх, які були до цього, але разом ми впораємося з усіма складнощами і матимемо світле майбутнє. Для цього нам потрібні сила, міць, єдність і звичайно ж знання.

Учням хочу побажати легкого навчання, дружньої атмосфери, високих балів та багато позитивних вражень. Ви – наше майбутнє. Батькам та вчителям бажаю терпіння, розуміння та мудрості. Наша з Вами основна задача – це виховати людяність, доброту та повагу у наших дітях.

На останок хочу процитувати слова Великого Кобзаря, Тараса Григоровича Шевченка: « Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, І чужому научайтесь, − Свого не цурайтесь...»

Гарного навчального року!

Слава Україні!