Активність і згуртованість – складові вдалої реалізації проєкту «Сигнальна ВЕЖА»

Дата: 01.09.2022 11:54

29 серпня у Матусові, біля ліцею №1, встановили макет сигнальної ВЕЖІ, стенд та лавки. За словами менеджерки проєкту «Сигнальна ВЕЖА» Олени Давидюк, орієнтовно до 15 вересня на стенді буде розміщено інформаційний банер, а поряд встановлено урну для сміття. А вже до кінця жовтня планується висадка саджанців кущів і дерев. До монтажних робіт по встановленню сигнальної ВЕЖІ долучилися представники місцевого самоврядування, працівники КП «Відродження», члени Молодіжної ради, ініціативна група проєкту   та місцеві жителі. Активність і згуртованість — запорука вдалої реалізації всіх починань, тому велика вдячність всім, хто зробив свій вклад у реалізацію проєкту.

Також велике прохання до всіх: не завдавайте шкоди елементам проєкту сигнальної ВЕЖІ, адже цей цікавий історичний об'єкт зроблено  для нас та наших дітей! Разом з тим, звертаємо увагу, що макет ВЕЖІ не розрахований на те, щоб на нього підійматися.

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року проєкт «Сигнальна ВЕЖА» переміг у конкурсі проєктів соціальної дії в межах програми «Активні громадяни». У лютому ініціативна група розпочала його реалізацію. Однак, у зв’язку з повномасштабним воєнним вторгненням росії, проєкт було заморожено.

У червні Британська Рада в Україні, за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні, поновила фінансування та реалізацію проєкту. Британська Рада реалізує проєкт «SC3» від імені Європейського Союзу спільно з досвідченим спів-заявником — Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання». До 80% витрат по проєкту оплачує Європейський Союз, 20 % -  частка громади.

Фінансування проєкту «Сигнальна ВЕЖА» від Європейського Союзу становить 25 760 грн., за ці кошти було замовлено:

• деревину для виготовлення ВЕЖІ та інформаційного стенду;
  • шліфувальну стрічку, атмосферостійкий лак, розріджувач і пензлі;
  • саморізи та гвинти;
  • 4 садові лавки та 1 урна для сміття;
  • друк банера;
  • цемент для монтажу.
  • Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису