Україна відзначає День пам'яті захисників

Дата: 29.08.2022 08:56

29 серпня, у День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, о 10:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Під час хвилини мовчання буде зупинено роботу в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях, рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Також на знак вшанування пам’яті захисників України о 10:00 буде перервано трансляції радіо- і телепередач.

Цього дня буде приспущено Державні Прапори України на спорудах органів влади, державних підприємств, установ і організацій.

Просимо всіх долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанувати пам'ять наших захисників.