З Днем пасічника!

Дата: 19.08.2022 10:08

Щороку 19 серпня, у свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, відзначається День пасічника. Із найкращими побажаннями вітаємо всіх бджолярів Матусівської громади. Мед – це крапелька сонця на тарілці. Він не лише незамінний продукт харчування, а й чудові ліки від багатьох недуг. Тому ми всі з великою вдячністю і повагою ставимося до працівників бджільницької галузі, до їхньої нелегкої кропіткої праці.

Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі. Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам  за терпіння та працю.

Бажаємо, щоб у такий святковий день Преображення Господнього ваші серця наповнилися добротою, любов’ю, негаразди та лихо минали вас!