Відбулась сесія

Дата: 05.08.2022 08:20

04 серпня, під головуванням сільського голови Лесі Шаповал, відбулось засідання двадцять шостої сесії Матусівської сільської ради восьмого скликання.

В процесі роботи депутати затвердили звіт про виконання місцевого бюджету за 1 півріччя 2022 року, внесли зміни до рішення сільської ради від 21 грудня 2021 року № 18-10/VIII "Про затвердження програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Відродження» Матусівської сільської ради на 2022р.».  Також депутати проголосували про внесення змін до рішення Матусівської сільської ради  від 21.12.2021 р. №18-18/VIII  «Про бюджет Матусівської сільської територіальної громади на 2022 рік».

В ході роботи сесії були затверджені рішення:

- Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надає Центр надання адміністративних послуг Матусівської сільської ради

- Про затвердження Програми інформатизації та цифровізації Матусівської сільської ради на 2022 – 2024 роки

- Про забезпечення безпеки учасників освітнього процесу

- Про перейменування назв об’єктів топоніміки Матусівської сільської ради. Відповідно до рішення вулиця Ганзенка буде перейменована на вулицю Польову.

Депутати підтримали рішення про надання допомоги трьом жителям громади.