Запрошуємо взяти участь у вебінарі

Дата: 08.07.2022 12:15

З метою формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин, Державною службою України з питань праці 1 липня 2022 року розпочато інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Кампанія реалізується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці». Запрошуємо суб`єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території  Матусівської громади, взяти участь у вебінарі, щодо шляхів реалізації зазначеної кампанії, який відбудеться 11.07.2022 об 11-00 за посиланням: https://zoom.us/j/92091774926?pwd=Y2RsczZVY3lSMW15TVNlakpWL2gzZz09 Идентификатор конференции: 920 9177 4926 Код доступа: 5D25ni.