До відома керівників фермерських господарств та жителів громади

Дата: 07.07.2022 14:26

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року 738

«Деякі питання надання грантів бізнесу»  затверджено Порядок надання грантів для створення a6o розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Гранти   надаються    за   умови    співфінансування    з   отримувачем    у співвідношенні:

- не більше 70 відсотків вартості проекту висадки насаджень— за              рахунок  гранту;

-  не менше 30  відсотків— за рахунок  коштів  отримувача (власних a6o  кредитных).

Отримувач  може   отримати  гранти  виключно  для  висадки  не більше  25 гектарів насаджень.

Матусівська сільська рада  проводить опитування  серед  жителів  громади та керівників фермерських господарств   щодо бажаючих отримати гранти для висадки та облаштування нового саду, ягіднику, винограднику.

Всі  бажаючі  отримати  грант для висадки та облаштування нового саду, ягіднику, винограднику просимо надати інформацію до 13 години 11 липня 2022р. до відділу містобудування, архітектури та земельних відносин  Матусівської сільської ради за адресою: вул.Кравченка, 7, с. Матусів.