Шановні медичні працівники!

Дата: 18.06.2022 11:20

В Україні щорічно День медичного працівника святкується кожної третьої неділі червня. У 2022 році своє професійне свято лікарі, санітари, медсестри, фельдшери будуть святкувати 19 червняВ цей важкий час  вітаємо всіх медичних працівників  Матусівської  територіальної громади з професійним святом!

У світі немає нічого дорожчого, ніж життя, і саме ви, медики, прикладаєте чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання та зберегти життя. Дякуємо вам за вашу невтомну працю, професіоналізм та    відданість найгуманнішій з професій!

Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя вам та вашим рідним. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних пацієнтів.

З повагою керівництво,виконавчий комітет та депутатський корпус сільської ради