Конкурсу бізнес-ідей “Роби своє” від Фонду “МХП-Громаді”

Дата: 08.06.2022 14:12

Мета: створення умов для сталого розвитку підприємництва, в т.ч. як відповідь на негативні економічні наслідки війни, у містах та селах на території Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Сумської та Волинської областей шляхом надання мікрогрантів.

Для кого: підприємці-новачки чи ті, які здійснюють свою діяльність не більше 4-х років та хочуть розширити/здійснити релокацію або якісно покращити свою бізнес-діяльність.

Сума гранту: кожен з переможців зможе отримати від 50 до 100 тис. грн на реалізацію свого бізнес-плану. Кошти можуть бути спрямовані на закупівлю обладнання, сировини, матеріалів та послуг для підтримки мікро та малого бізнесу.

Важливо!  Планується підтримати до 50 бізнес-ідей в межах конкурсу.

Розгляд заявок відбуватиметься на регулярній основі не рідше  1 разу  на місяць.

Співфінансування не є обов’язковим.

Детальніше: https://bit.ly/3Q1SClQ