Вічна пам'ять...
З глибоким смутком повідомляємо, що сьогодні, 1 червня, відійшов у вічність автор п’яти ілюстрованих книг про Матусів, почесний член Національної спілки краєзнавців України, Лауреат обласної краєзнавчої премії ім.М.Максимовича Іван Васильович Яхно. За сумлінну багаторічну працю Іван Васильович нагороджений орденом Дружби народів, медаллю А.С. Макаренка, знаком «Відмінник освіти СРСР».
Івану Васильовичу було 84 роки. Він був справжнім патріотом з активною громадянською позицією.
Від імені Матусівської сільської ради, працівників освіти, культури та жителів громади приносимо щирі співчуття родині та близьким.
Нехай добрий, світлий спомин про Івана Васильовича назавжди залишиться у серцях рідних, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо біль та горе рідних. Вічна і світла пам’ять…