Дорогі діти, щиро вітаємо вас зі світлим святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 31.05.2022 14:33

Це свято стало символом дитячої щирої радості і надії на майбутнє. Саме у дітях ми, дорослі, бачимо здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали всі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок – зробити своїх дітей щасливими. Любі діти! Ви – майбутнє України, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож, головне ваше завдання сьогодні - вірити в Збройні сили України, в нашу перемогу!  Нехай сяюча посмішка стане вашим вірним супутником, а маленькі дитячі серця завжди зігріває любов, ласка і батьківське тепло. Добра вам, великих успіхів, здійснення найзаповітніших дитячих мрій і, найголовніше, -  мирного неба над головою!

З повагою керівництво Матусівської сільської ради