Долучились до формування гуманітарної допомоги

Дата: 16.05.2022 15:17

16 травня Матусівська  територіальна громада долучилася до формування гуманітарного вантажу, який буде направлено для забезпечення потреб наших захисників. Волонтерам, які везтимуть вантаж, було передано продукти харчування, засоби гігієни та одяг. Також сформовані адресні передачі захисникам із нашої ТГ.

Жителі нашої громади не перший раз передають допомогу ЗСУ та будуть і надалі долучатися до формування гуманітарних вантажів. Висловлюємо вдячність всім, хто не залишився байдужим та долучився до доброї справи. Особлива подяка сім’ям, в обійстях яких формують та пакують допомогу.  Це черговий раз доводить, що  разом ми сильні! Віримо в ЗСУ! Віримо в наших співвітчизників! Віримо в Перемогу!