Андрій Стріхарський: Ніколи знову. Європа пам’ятає цей день, День перемоги над фашизмом

Дата: 09.05.2022 09:59

Пам’ятаємо про понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, чоловіків і жінок, воїнів і мирного населення, усіх загиблих і усім тих, хто вижив та пройшов через пекло Другої світової війни. Про боротьбу та героїчну перемогу громадян країн антигітлерівської коаліції над нацизмом.

І через 77 років українцям знову доводиться боротись за свою свободу та демократію в умовах повномасштабної війни з росією. Українці вистояли та спільно з іншими народами вибороли перемогу у Другій світовій війні.

Перемогли нацистів - переможемо й рашистів!

Ніколи знову. Європа пам’ятає цей день, День перемоги над фашизмом.

Перемогли нацистів - переможемо й рашистів!