Допомагаєм армії в тилу

Дата: 03.05.2022 11:10

На жаль, війна, розпочата росією, продовжується, але ми згуртовані та невтомні. Мешканці Матусівської громади готують, печуть, плетуть сітки та відвозять гуманітарну допомогу на фронт. Підтримують переселенців, піклуються про їхній затишок та комфорт. Сьогодні в громаді силами місцевих жителів на потреби армії зібрали картоплю. Також вже відправили матраци, які надав ПрАТ «Звенигородський сироробний комбінат».  250 півлітрових банок зібрано для консервування мяса.  Із Свято - Вознесенської церкви с.Матусів передали паски, цукерки, печиво для військових. Велика подяка кожному, хто об‘єднався у себе вдома, на роботі, в організаціях та установах заради спільного мирного майбутнього.