Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

Дата: 23.04.2022 08:14

Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією. Саме віра дає нам силу втілювати задумане. Віра у перемогу добра робить нас кращими. Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період у новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над ворогом. Нехай світле свято Христового Воскресіння покладе початок новим перемогам і звершенням у нашому житті. Нехай здійсняться всі ваші добрі задуми і справи, мрії і прагнення. Бажаємо, щоб ніколи не залишало вас і ваших рідних Боже благословення, а Господня ласка зігрівала, обдаровувала міцним здоров’ям, радістю, благополуччям та щастям! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою керівництво громади