Фінансовий відділ Матусівської сільської ради інформує

Дата: 29.03.2022 12:00

В  умовах воєнного стану  спостерігається спад економіки та повільне наповнення місцевого бюджету. Матусівська сільська рада звертається до суб’єктів господарської діяльності з розумінням віднестися  до наявних проблем та своєчасно і в повному обсязі здійснювати розрахунки із бюджетом.  Це дасть можливість своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам бюджетних установ, проводити розрахунки за спожиті енергоносії, комунальні платежі та соціальні виплати. Тому всім платникам податків необхідно здійснити перерахунок платежів у терміни передбачені законодавством. Крім того, нагадуємо, що строки сплати для платників єдиного податку 1 і 2 групи здійснюється шляхом авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця, а положення розділу ХІV Закону України від 15.03.2022 №2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» діє тимчасово з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України.