Працюємо у Верховній Раді!

Дата: 25.03.2022 10:44

Ухвалили сьогодні 24 важливі закони, більшість з яких спрямовані на посилення обороноздатності країни та захисту від ворога.

Коротко про ухвалені рішення:

— Відмінили ЗНО та ДПА. Вступна кампанія-2022 буде, але формат іспитів зміниться.

— Запровадили кримінальну відповідальність: відтепер за публікацію фото та відео з переміщенням міжнародної військової допомоги в Україну та українських військ передбаченл від 5 до 12 років тюремного ув‘язнення.

— Звільнили імпортні товари від мита та ПДВ. А також запровадили кримінальну відповідальність за використання гуманітарної допомоги не за цільовим призначенням.

— Відтепер за колабораціонізм (сприяння ворогу, окупаційним адміністраціям, збройним формуванням) передбачено від 10 до 15 років тюрми з можливою повною конфіскацією майна.

— Спростили процедуру отримання права на земельні ділянки сільськогосподарського призначення для проведення посівної кампанії та забезпечення с/г виробництва.

— Посилили відповідальність за кіберзлочини – за це тепер передбачено штраф до майже 4 млн грн чи обмеження волі до 3 років. Привіт тік-токерам!

Звернулися до ООН, ЄС та НАТО та інших міжнародних орнанізацій щодо необхідності вжиття додаткових спільних заходів з метою припинення агресії РФ.

Вітаю екс-очільника аграрного комітету Миколу Сольського з призначенням на посаду Міністра аграрної політики України. Вітаю і бажаю успіхів на новій посаді!

Особлива подяка колегам з Литви, Латвії та Естонії, які підтримують не тільки словом, а й ділом!

Працюємо далі!