Спалювання трави та сміття – злочин!

Дата: 21.03.2022 14:55

Не встигла підсохнути земля, а в нашій громаді вже розпочалася епідемія паління сміття та сухої трави. Зараз наша земля горить від обстрілів, а ми своїми власними руками підпалюємо сміття, цим самим створюючи додаткову небезпеку - адже під час воєнного стану такі дії відволікають від виконання своїх завдань підрозділи рятувальників, правоохоронців, чоловіків добровольчих формувань. Матусівська сільська рада доводить до відома громадян, що 03 березня 2022 року внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Так у ст..113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і всі навмисні підпали, в тому числі й сухої рослинності. Застерігаємо жителів громади, що відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років  з конфіскацією майна. Тож будьте свідомими та не порушуйте закон!