Дата: 11.03.2022 08:47

Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України та за  погодженням із Звенигородською районною військовою адміністрацією  з  14 березня 2022 року  у закладах загальної середньої освіти Матусівської ТГ відновлюється освітній процес з використанням дистанційних технологій.

Під час організації дистанційного навчання учасникам освітнього процесу рекомендуємо також використовувати технології синхронного та асинхронного онлайн-навчання, електронні ресурси, освітню платформу «Всеукраїнська школа онлайн», регіональні платформи.

До відома батьків з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб:  для ваших дітей шкільного віку, які з різних причин не змогли відновити навчання у ЗЗСО за місцем тимчасового проживання,  освітній процес також може бути організовано за дистанційною формою в одному із освітніх закладів громади.

Для організованого навчання має бути заява одного з батьків. Із заявами звертатися до керівників закладів освіти за адресами:

1. Матусівський ліцей №1 – с. Матусів, вул. Станіславська,40
  2. Матусівський ліцей №2 – с. Матусів, вул. Хмельницького, 275
  3. Станіславчицька гімназія – с. Станіславчик, вул. Центральна, 10.

Дорогі школярі, наразі ваше завдання старанно вчитися – цим ви робитимете свій внесок у нашу перемогу, тому що країні потрібна освічена молодь. А наші захисники роблять усе, щоб ви почували себе у безпеці.

Навчаємось і перемагаємо!