Доброго вечора, ми з УКРАЇНИ!

Дата: 06.03.2022 18:45

Нікуди не тікав та не збираюсь. З хлопцями з Територіальної оборони облаштовуємо бомбосховища та координуємо питання забезпечення усім необхідним.

Як Голова наглядової ради «Status Group» вирішив долучитись до укріплення міст та перепрофілював напрямок роботи компанії. Путінські війська зустрічатимуть протитанкові їжакі та інші оборонні засоби мого виробництва

А тепер хочу звернутись до наших сусідів: «Мы не просили вас спасать нас и приходить на нашу землю. Мы не просили вас убивать мирное население и разрушать в щепки наши города. Мы кормим, поим и отогреваем ваших солдат в то время, когда наши женщины рожают в бункерах. Мы выстояли в 2014-м с булыжниками и дубинками против снайперских пуль. В то время как вы толпой убегаете от одного ОМОНовца. Между нами огромная разница. Разница, которую вам никогда не постичь. Но то, что вы постигнете в ближайшее время - это нищету, тотальную изоляцию и полный крах карточного домика, который ваш царь называет империей.».

Слава Україні!