Урочисте відкриття сьомої сесії Верховної Ради України

Дата: 03.02.2022 20:53

Під час вчорашнього виступу у парламенті, Президент України підписав указ про зміцнення обороноздатності держави та привабливість військової служби.

Професійна армія виходить на новий якісний рівень фінансового забезпечення та чисельності ЗСУ.

Безумовна дипломатична та військово-технічна підтримка з боку світових лідерів та держав: США, Великобританії, Естонії, Латвії, Литві, Чехії, Польщі, Канаді, Швеції, Данії, Нідерландам, Іспанії та Туреччині!

Ми дякуємо нашим друзям, проте розраховуємо на власні сили. Адже ми - ті, хто Україну будує. А отже, повинні захищати.