78 років звільнення Матусова

Дата: 01.02.2022 09:39

Ми так не хочемо війни,

Ми хочем мирне-світле небо.

Хай сміх дітей луна завжди.

Війни страшної нам не треба!

Час лине дуже швидко і, на жаль, його неможливо зупинити. Друга світова війна назавжди залишається трагічною сторінкою в історії нашої країни – загублені життя мільйонів людей, сотні мільйонів скалічених доль, тисячі зруйнованих вщент населених пунктів. 78 років тому наше рідне село Матусів було звільнено від ворога. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. 31 січня, в день визволення села, учні нашого ліцею взяли участь в заходах, присвячених черговій річниці визволення села Матусів від німецько-фашистських загарбників. Всі присутні вшанували пам’ять 431 воїна, які не повернулися в рідне село з тієї страшної війни, 136 полеглих героїв, які кров’ю окропили нашу землю і навіки лишилися спочивати тут в Братських могилах. Твої діти, Україно, хочуть миру, хочуть життя! Вони вірять і дуже сильно бажають щоб добро перемогло зло, щоб злі агресори, які нині топчуть нашу землю відступили. Вони дякують тим, хто в ці хвилини тримає зброю в руках, захищаючи всіх нас. Всім тим, хто навіки залишиться в нашій пам’яті як Герой України.