Відбулась сесія

Дата: 31.01.2022 12:59

28 січня відбулась 19 сесія Матусівської сільської ради 8 скликання. Основним питанням порядку денного був звіт голови громади Лесі Шаповал за 2021 рік, за який депутати проголосували одноголосно.

Також на засіданні депутати прийняли рішення з різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

• Про затвердження переліку закладів, що включені до базової мережі закладів культури.
  • Про погодження Плану заходів щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Черкаській області на 2018-2026 роки.
  • Про Програму територіальної оборони Матусівської  сільської ради на 2022-2023 роки.
  • Про розгляд та затвердження Програми «Розвиток територіальної оборони Звенигородського району для військової частини А 7325» на 2022-2023 роки.
  •  Про укладення договору з ГО «Обєднання рибалок «Карась і Щука».
  • Про укладення договору з ГО «Рибалки-любителі «Азарт-2021».

В ході підготовки до сесії 27 січня відбулось засідання КОМІСІї З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА  РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, БУДІВНИЦТВА  ТА АРХІТЕКТУРИ, на якому попередньо розглянуто та опрацьовано  земельні питання, щодо яких на сесії прийняті рішення.