Пташиний друг

Дата: 31.01.2022 10:38

Птахи – прекрасні створіння природи – наші помічники, захисники наших садів, полів, городів від шкідників. Кожна людина має дбати та охороняти птахів.

В нашому ліцеї активно діє  «Екологічна варта»,з ініціативи якої щороку проходить конкурс на кращу годівничку «Пташиний друг».

Юні школярики добре приготувалися до цьогорічного конкурсу – всією сім’єю майстрували годівнички, знаходили цікаву інформацію про птахів, які зимують у наших краях, малювали їх, складали вірші. Наші юні екологи дуже відповідально віднеслися до виготовлення годівничок, адже турбота про зимуючих птахів – запорука їх виживання в морозну і снігову зиму. Дерев’яні, із вторинної сировини, зручні та функціональні годівнички зроблені з такою любов’ю і фантазією, що обов’язково приваблять пташок у парку, де діти розвісили їх після конкурсу.

І діти,і вчителі отримали чудові емоції та задоволення від виконаної хорошої і потрібної справи.