27 січня – Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 10:25

27 січня світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В історії людства було безліч темних плям, але так відверто і цинічно суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей. Все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження страшних злодіянь у величезних масштабах. У час німецької окупації в роки Другої світової війни територія України стала одним із осередків численних переслідувань за расовою, етнічною, національною приналежністю та масових страт єврейського населення.

Збереження пам’яті про невинно закатованих, покликана нагадувати про необхідність виховання толерантності, терпимості й поваги до прав людини, щоб уберегти майбутні покоління від повторення ганебних помилок та страшних злочинів минулого.      У цей день - День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо болю втрати, ім’я якої Голокост. Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...