Дата: 24.01.2022 09:40

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Матусівському ліцеї N1 організовано та проведено ряд заходів:

творча майстерня «Шлях до незалежності» для учнів 1-2 класів,

тематична вікторина "Рідна земля для нас всіх Україна"для учнів 4-3 класів,

Квест "Любити Батьківщину-знати її історію"5- 6клас,

квест «Велика злука – великі сподівання» для учнів 7-11 класів.

У читальному залі шкільної бібліотеки протягом січня-лютого діятимуть тематичні книжкові виставки історичної та художньої літератури ”Захід, схід – одна країна!"

У День Соборності головною традицією є створення “живого ланцюга”. Перший “ланцюг” українці створили 21 січня 1990 року. Це була одна з найбільших у Центральній і Східній Європі масових акцій. І сьогодні наші учні доєдналися до цієї загальноукраїнської акції, створивши "Ланцюг єднання".