Обмінялись досвідом роботи

Дата: 21.01.2022 09:39

20 січня директор КЗ «Центр надання соціальних послуг Матусівської сільської ради» Людмила Броварська та бухгалтер Світлана Борона обмінялись досвідом роботи центру з керівником та бухгалтером закладу соціального захисту Лип’янської територіальної громади.

Керівник Липянського центру надання соціальних послуг  Ігор Некрученко та бухгалтер Юлія Чорномор ознайомилися з нормативною базою КЗ «ЦНСП Матусівської сільської ради», порядком ведення документації та формуванням особових справ громадян , які обслуговуються соціальними працівниками центру.

Загалом, обмін досвідом залишив виключно позитивні враження в учасників, які, зокрема, відзначали його актуальність та необхідність, адже подібні заходи дають можливість не лише удосконалити рівень професійних знань, а й набути нові навички для подальшої роботи.