Звіт за 2021 рік

Дата: 19.01.2022 15:57

За 2021 рік відділом ЦНАП Матусівської  сільської ради надано 4839 послуг .

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» працює за програмою «Вулик» - сучасною інформаційною системою, яка обробляє заявки на надання адміністративних послуг та контролює термін їх виконання. За 2021рік  роботи ЦНАП в даній програмі 386 жителів громади отримали послуги по затвердженому переліку. Проводиться робота по наданню послуги вклеювання фотокартки при досягненні громадянами 25-ти або 45-річного віку- 11 осіб.

У 2021році  проведено підключення відділу ЦНАП до Реєстру територіальних громад ДМС, що дозволяє проводити одночасно зняття з реєстрації місця  проживання та реєстрація місця проживання. Реєстрацію місця  проживання проведено  173  особам. Видано довідок про реєстрацію місця проживання- 381 особі. Надано матеріальної допомоги на лікування  жителям Матусівської громади згідно програми «Турбота» - 44 особи за 2021рік. 415 заяв опрацьовано по земельних питаннях.

У відділі ЦНАП працює державний регістратор, яким  проведено за 2021 рік  – 1391 реєстраційні дії у сфері Державної  реєстрації речових прав на нерухоме майно, 255 - реєстраційні дії у сфері Державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців, надходження до бюджету громади склали- за 2021р. 220473 грн.

За минулий рік проведено підключення відділу ЦНАП до Програмного комплексу « Інтегрована інформаційна система « Соціальна громада».

Через Програмний комплекс «Інтегрована  інформаційна система «Соціальна громада» прийнято і опрацювано  заяв  про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги багатодітним сім’ям, допомог при народженні дитини, призначення субсидій, призначення допомог внутрішньо переміщеним особам, призначення пільг учасникам операції об’єднаних сил, педагогам-пенсіонерам - 282 заяви. Електронні копії документів прийняті через «Соціальну громаду» відразу потрапляють до управління соціального захисту населення райдержадміністрації, що скорочує час прийняття рішення по справах майже вдвічі. 4 заяви подано на грошову компенсацію «Пакунок малюка».

561 особі до органів соціального  захисту населення  в паперовому вигляді передано справи для  призначено житлових субсидій на скраплений газ і тверде паливо .

У 2021 році проведена реєстрація працівників відділу ЦНАП на порталі «ДІЯ» в особистих кабінетах, для  проходження в подальшому навчання.

Розміщено QR- коди на форми - опитувальники щодо рівня надання адміністративних послуг.

Кожного тижня на сайті Матусівської сільської ради в розділі ЦНАП  проводиться розміщення тематичних  добірок  найпопулярніших державних  послуг  з  Гіду.

Триває оформлення документів на призначення житлових субсидій на опалювальний період 2022 – 2023 роки.

Систематично проводиться звірка із відділом пільг УСЗН по пільговим категоріям громадян (діти війни, учасники Великої Вітчизняної війни, учасники АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС). Центр надає довідки згідно переліку затверджених послуг.

На протязі року в ЦНАПі здійснювали прийом жителів громади спеціалісти відділу обслуговування громадян №9 Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Таким чином послугу одержали 23 особи.