Дата: 18.01.2022 13:40

17 січня відбулось засідання виконавчого комітету  Матусівської сільської ради.   У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи, члени виконавчого комітету затвердили контракт     ( на період проведення конкурсу) з керівником комунального підприємства «Відродження» Юрієм  Маликом. Також на засіданні розглянули календарний план заходів з нагоди знаменних і пам’ятних дат, професійних свят. Заслухали питання  організації бухгалтерського обліку та облікової політики.

Члени виконавчого комітету затвердили види безоплатних суспільно-корисних робіт, які можуть виконувати засуджені до покарання, а також  підприємства, установи, організації, на об’єктах яких здійснюватиметься виконання цих робіт.

Одним із головних питань, яке заслухали члени виконавчого комітету, був звіт за 2021 рік поліцейського офіцера громади  Вадима Іванова.