Перший день нового року подарував 90-річний ювілей

Дата: 04.01.2022 09:34

1 січня представники громади завітали до жительки села Станіславчик Анастасії Нестерівни Калошиної, яка в перший день нового року святкувала своє 90-річчя. Життєвий шлях ювілярки був не з легких -  труднощі загартували в ній дух непохитної жінки, яка на своєму шляху пережила безліч як тяжких, так і щасливих моментів. І за це Господь подарував їй довголіття. Анастасія Нестерівна з дитинства не цуралася ніякої роботи. Свою трудову діяльність розпочала стрілочницею на залізниці. Потім була тяжка праця на шахті. Повернувшись з Донбасу у Станіславчик, Анастасія Нестерівна сапала буряки в колгоспній ланці. На заслужений відпочинок довгожителька вийшла працюючи дояркою на фермі. Ювілярка рано залишилась вдовою, має дочку, біля якої зараз проживає. Життєвий шлях Анастасії Нестерівни був тернистим, проте, не дивлячись на всі життєві виклики, вона зберегла в своїй душі доброту і любов. Анастасія Нестерівна подякувала гостям  за привітання, та поділилася спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні святою вірою в Господа та в щасливе майбутнє нашої країни.