Всесвітній день доброти

Дата: 15.11.2021 14:22

Не залежить ДОБРОТА від зросту,

Не залежить ДОБРОТА від віку.

ДОБРОТА з роками не старіє,

ДОБРОТА, як сонце, гріє.

Сьогодні, 13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти.

Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху “За доброту”, що виник в Японії у 1997 році.

Це свято молоде і трохи незвичне для нас. Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню “епідемією позитиву”.

Тому у нашому ліцеї було проведено ряд заходів для учнів початкової школи під гаслом:«Добро починається з тебе» .Заняття були наповнені цікавими та особливими моментами. Це і ранкове коло де учні побажали гарного настрою й веселого дня своїм ровесникам, мовна хвилинка, де дітки тлумачили значення слова «доброта», підбирали синонімічний ряд та спільнокореневі слова, це і майстерність робити компліменти, підбір і запис добрих слів, які  символізують тепло та доброту.

Робити добрі справи можна цілими компаніями, разом із друзями, батьками. Так навіть цікавіше! Наприклад – посміхніться прохожому, обійміть батьків або друга, зробіть комплімент однокласнику, знайомому, або подаруйте квіти сусідці, зателефонуйте друзям і скажіть їм, які вони чудові, переведіть бабусю через дорогу, але тільки ту, якої точно треба на іншу сторону проїзної частини, змайструєте і повісьте на вулиці годівницю для птахів, нагодуйте бездомне кошеня чи цуценя...

І цей список можна продовжувати довго. Адже з кожним таким, простим вчинком комусь краще, а значить – і більше доброти у світі. І важливо пам’ятати, що такими справами – проявами чуйності, симпатії, щедрості, дружелюбності, любові, благородства – ми вчимо робити добро і наших дітей.