З професійним святом привітали працівників галузі культури

Дата: 10.11.2021 10:32

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва голова громади Леся Шаповал разом з начальником відділу культури Людмилою Денисенко привітали зі святом майстрів народного мистецтва, працівників будинків культури, бібліотек, учасників аматорських колективів. Вони подякували за високопрофесійну підготовку заходів, за гідне представлення громади на різних конкурсах, за креативні і зроблені з любов’ю до рідного краю і глядачів творчі проекти.

В цей день в Публічній бібліотеці громади зібралися творчі особистості, щоб поспілкуватися та гарно провести час. Всіх цих людей обєднує одне – мистецтво, а це - відпочинок, змога насолодитися тим, чого прагне власна душа. Кожен з цих людей обрав для себе свій вид мистецтва: вишивання, малювання, танці чи спів.

А взагалі за словом культура стоїть набагато більше, ніж ми звикли вважати. Добре, що вона в надійних руках наших талановитих людей, які її бережуть, передають та популяризують.