Бібліотека шукає нових друзів

Дата: 02.11.2021 09:39

У Матусівському НВК №1 люблять і поважають книгу. Тому проведення місячника – це чудова нагода привернути увагу до   бібліотеки, яка допомагає школярам пізнати нові незвідані таємниці науки і  мистецтва, досягати успіхів у навчанні. Місячник шкільної бібліотеки в Матусівському НВК №1  розпочався з інформаційного повідомлення про план проведення заходів в рамках Всеукраїнського місячника на загальношкільній лінійці, а саме:

- бібліотечні уроки «Як написати відгук на прочитану книгу», «Зберегти підручник – твій обов’язок», «Книга – твій найкращий друг», «Бібліотека скарбниця багацтв людського духу»;

- літературні вікторини та інтелектуальні ігри «Подорож у казку», «Шляхами козацької слави», «Сторінки рідної землі», «Ми – українці!»;

- Книжкова виставка «Для мене в світі ти, одна, моя чарівна Україно!»

- акція «Подаруй книгу своїй бібліотеці»;

Незвичайний  урок відбувся у 2 і 3  класах, нам усім пощастило відправитися у подорож!  Діти завітали до сільської бібліотеки, під час якої дізналися, яким різнобарвним є світ художньої літератури.   Під час подорожі  діти допомогли пташеняті, яке випало з гнізда. Вони вчаться самі робити добро , а не лише читати про нього.

Спілкування з молодшими школярами – це завжди задоволення. Цікаво слухати і спостерігати за їх міркуванням. Бачити, наскільки дитяче бачення відрізняється від нашого – дорослого.   Осінь надихнула на творчість і учнів 6 класу. Ми згадали давнє письмо вузликами, паличками. В  якості знаряддя праці  школярі обрали каштани, старанно викладали кожну літеру вислову  про бібліотеку.

До дня українського козацтва в бібліотеці оформлена книжкова виставка «Українське козацтво – наша гордість і слава».

Проведено  казковий калейдоскоп для наймолодших «Допоможи знайти шлях у казку» для учнів 3 і 4 класів.

Не залишились без уваги шкільної бібліотеки і учні 1 класу. Вони знайомились з Казковим світом, брали участь у книжковому парк- шоу «Бібліотека шукає нових друзів».