Вакцинація жителів громади – це важливо

Дата: 28.10.2021 14:11

На постійному контролі сільської ради перебувають питання щодо стану захворюваності жителів громади  на COVID-19, проведення щеплень та дотримання профілактичних заходів. З початку 2021 року на COVID – 19 в Матусівській громаді перехворіло 273 особи. Від ускладнень хвороби померло 11 осіб - всі були не щеплені. Наразі в жовтні захворіли 43 жителі громади – це найбільший показник захворюваності за місяць.

Лікар загальної практики сімейної медицини Жура В.А. ще раз наголошує  на важливості і доцільності проведення щеплення. Лише завдяки проведенню масової вакцинації населення проти COVID-19, епідемічна ситуація на території нашої громади, як в цілому в Україні, покращиться і захворюваність знизиться.

Вакцинуйтеся! Бережіть себе та своїх близьких!