22 жовтня відбулась 15 сесія сільської ради 8 скликання

Дата: 23.10.2021 12:12

На сесійному засіданні депутати прийняли рішення про надання матеріальної допомоги п’яти особам на загальну суму 7000грн., а також про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 №3-2/УІІІ   «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Депутати затвердили кандидатуру Полтавець Т.М. на посаду керівника Матусівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Матусівської сільської ради".

Також в ході засідання депутати розглянули питання:

- Про затвердження нової редакції Статуту  КП «Відродження» Матусівської сільської ради.

- Про затвердження нової редакції Статуту  КНП «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги» Матусівської сільської ради.

- Про затвердження нової редакції Положення КЗ «Центр надання соціальних послуг» Матусівської сільської ради.

- Про затвердження нової редакції Положення КЗ «Фінансовий відділ» Матусівської сільської ради.

- Про внесення  зміни до рішення Матусівської сільської ради від 03.12.2019 року № 34-2/VII «Про комплексну Програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2020-2024 роки».

Також на сесії було прийнято рішення більш як з 150 земельних питань, які попередньо були опрацьовані на засіданні земельної комісії.