Звернення лікаря загальної практики сімейної медицини Валентина Жури до жителів громади

Дата: 04.10.2021 10:36

- Наразі в громаді складається складна епідситуація, тому закликаю усіх жителів Матусівської громади з усією відповідальністю поставитися до загрози зараження коронавірусом! Сьогодні головне наше завдання — вберегтися від вірусу, не допускати його розповсюдження на території громади! У світі визнано єдиний дієвий спосіб протидії поширенню хвороби – вакцинація. Це дає кожному вакцинованому особистий імунітет, який допомагає йому не захворіти або перенести хворобу без ускладнень. Для того, щоб вакцинуватися не потрібно робити попередній запис. Звертайтеся до амбулаторії, зараз  є вакцини: Astra Zeneka, Pfizer, Corona Vac, Moderna.

Шановні жителі громади,  подбайте про власну безпеку, безпеку своїх дітей – вакцинуйтеся, одягайте маски, менше бувайте в людних місцях! Сподіваюся на ваше серйозне ставлення, зібраність, відповідальність перед своїми сім'ями та людьми, які вас оточують!