Співчуття рідним та близьким з приводу трагічної смерті Настусі Кувіти ________________________________________

Дата: 01.10.2021 16:30

Жителі громади висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Настусі. Вона була  життєрадісною, світлою дівчинкою, яка тільки починала  жити, вдихала кожну мить на повні груди, радувала своїх близьких та друзів, мріяла … Немає нічого страшнішого і болючішого за втрату дитини. Неможливо знайти таких слів підтримки, щоб хоч на краплю полегшити біль батьків. Діти не вмирають - вони стають янголами та дивляться на нас з небес!

Світла пам’ять…