Привітали пожежників

Дата: 17.09.2021 13:23

День рятівника є професійним святом працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань.

Сьогодні на урочистому зібранні державної пожежно-рятувальної частини №17 Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області усіх працівників привітали представники Матусівської громади.

За високий професіоналізм, самовідданість при виконанні службових завдань, особистий внесок у запобігання надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків та з нагоди професійного свята Леся Володимирівна відзначила пожежників-рятувальників  грамотами Матусівської сільської ради.

Присутні на заході побажали працівникам пожежно-рятувального підрозділу міцного здоров’я, сімейного затишку, Божої опіки під час небезпечної служби та миру на українській землі.