Онлайн-проєкт «Активні громадяни»

Дата: 16.09.2021 10:03

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр (ЧОМРЦ) запрошує фахівців, що працюють у сфері культури, освіти, молоді, а також представників громадських організацій та активістів до участі у тренінговому онлайн-проєкті «Активні громдяни» від Британської Ради («British Concil»).

Мета тренінгового курсу: опанувати навички проектного менеджменту та втілити в життя ідеї, що можуть розвивати громаду і покращити життя її представників.

Усього в межах курсу відбудеться 5 онлайн-тренінгів з 10:00 до 14: 00 на онлайн-платформі «Zoom»:

21.09.2021 - Вступ до програми «Активні громадяни». Ідентичність і культура.

23.09.2021 - Міжкультурний діалог. Протидія конфліктам.

28.09.2021 - Локальні та глобальні громади.

30.09.2021 - Планування соціальної дії.

05.09.2021 - Представлення проекту соціальної дії.

Усі учасники отримають сертифікати від British Concil, що засвідчують 'їхню участь та отримані навички, фірмові футболки, а також можливість написати і виграти грант для реалізації власного проекту.

Контактна особа: Неділько Наталія, (067) 963 0500.

Реєстрація учасників обов’язкова за посиланням