Вічна пам'ять герою…

Дата: 10.09.2021 15:17

Два роки тому, 11 вересня, внаслідок обстрілу поблизу Волновахи, під час виконання бойового завдання, загинув матусянин Олександр Лінчевський.

Сьогодні керівництво громади, військовий комісар та однокласники Олександра вшанували його пам’ять, зібравшись біля могили. Присутні поклали квіти та схилили голови в скорботі, кожен згадуючи Олександра.

«Допоки люди пам’ятатимуть про своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною. Адже, лише усвідомивши відвагу та патріотизм цих  людей, ми розуміємо, що повинні зробити все, щоб велика жертва воїнів не стала даремною.

Вічна пам'ять та слава героям, що полягли за Україну!», - сказав у виступі військовий комісар Шполянського РТЦК та СП Руслан Безшийко.

Світла  та вічна пам’ять Герою!