У видатного земляка – День народження!

Дата: 10.09.2021 12:57

10 вересня 84-й день народження завітав до Івана Васильовича Яхна. Іван Васильович є почесним членом Національної спілки краєзнавців України. Нагороджений орденом Дружби народів та медаллю Макаренка, знаком «Відмінник освіти України». Лауреат обласної краєзнавчої премії М.Максимовича.

Завдяки наполегливій творчій праці Івана Васильовича, Матусів має п’ять ілюстрованих книг: «Сторінки з історії села Матусів» (2008), «Журба і радість у долях наших» (2012), «Легенди та пейзажі села Матусів» (2014), «На перехрестях долі» (2016), «Матусяночки Черкаського краю»(2019).

Сьогодні до Івана Васильовича завітали керівники громади, привітали зі святом та побажали міцного здоров’я, бадьорого настрою, вірних людей в оточенні, творчого натхнення, радісних днів, успішного втілення всіх планів!