Відбулась сесія

Дата: 27.08.2021 11:57

27 серпня пройшла 13 сесія 8 скликання, на  якій депутати  розглянули питання:

• про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 №3-2/УIII «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».
  • про схвалення прогнозу бюджету Матусівської сільської ради на 2022-2024 роки,
  • про затвердження нової редакції Положення про порядок проведення конкурсу та призначення  на посаду керівника закладу загальної середньої  освіти,
  • про внесення змін до рішення сесії від 08.12.2020 «Про затвердження  вартості харчування дітей  та вихованців у закладах освіти Матусівської сільської ради ОТГ».

Також в ході сесії депутати затвердили ряд земельних питань, зокрема прийняли рішення  надіслати лист до Управлінням екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації з пропозицією внести відповідні корективи в  Положення про гідрологічний заповідник місцевого значення Шостачка і  Ракові Верби та додати, завірені уповноваженими органами на місцях схеми розташування території, на фрагменті топографічної карти.